У Братківцях відсвяткували п’яту річницю від заснування спільноти «Матері в молитві»

IMG_002531 січня 2016 року, в с. Братківці Стрийського району, в місцевому храмі Преображення Господнього відбулося урочисте відзначення 5-ої річниці від дня утворення парафіяльної спільноти «Матері в молитві». Зібрані матері просили у Господа миру, про припинення війни, закінчення безумного кровопролиття, повернення воїнів до своїх домівок, молилися за матерів, сини яких загинули, захищаючи рідну землю, про духовне зростання своїх дітей та ін.  Уся молитовна зустріч супроводжувалася колядками. Гостей, яких було близько 150 осіб, на подвір’ї храму зустріли братківчани зі своїм парохом та процесією.Розпочалися святкування з традиційної молитви матерів, очоленої координатором спільноти Стрийської єпархії п. Анною Форостиною.

Опісля, розпочалася Божественна Літургія, яку очолив духівник спільноти матерів Стрийської єпархії, протопресвітер деканату міста Стрий отець Мирон Гринишин. Йому співслужили настоятель храму о. Іван Волянюк та о. Іван Коваль. Звертаючись до присутніх з проповіддю, о. Мирон побажав матерям, щоб були тими, яких Господь вибрав подивитися на Обіцяну Землю і щоб зуміли відкрити Бога своїм дітям.

В кінці Літургії о. Іван Волянюк подякував матерям за їхні молитви і запрошував до молитви – споглядання, до молитви серця.

Під час обіду одна з матерів проспівала пісню, яку сама склала на честь цієї зустрічі, наша поетеса Євгенія Коник продекламувала свій вірш, присв’ячений братківській спільноті, колядували, а потім віншували: розпочав їхній дяк, охочих продовжувати було багато.

Повернувшись до храму, матері молилися дев’ятницю до Дитятка Ісуса з колядками, розважаннями та проханнями, а також молилися Молебень до Матері Божої.

Велика подяка спільноті «Матері у молитві» с. Братківці, їхній слугині п.  Галині Цегольник, координатору п.Анні Форостині, пароху о. Івану Волянюку, о. Івану Ковалю, духівнику спільноти отцю Мирону Гринишину за те, що своєю посвятою зуміли створити атмосферу радості спільної молитви на прослву Бога, нашого Милосердного Отця.

Повідомила Анна Курилишин