У Бринцях Церковних на Жидачівщині прощалися із загиблим в зоні АТО воїном Михайлом Березкою

11 червня 2017 року, в с. Бринці Церковні Жидачівського району прощались з загиблим героєм – бійцем 24-ої окремої механізованої бригади ЗСУ Михайлом Березкою, який занигув 8 червня біля населеного пункту Катеринівка Попаснянського району Луганської області, внаслідок ворожого мінометного обстрілу. Чин похорону очолив Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії.

В останню путь, полеглого 20-річного бійця, численно прийшли провести односельчани та мешканці сусідніх сіл, його найрідніші люди, друзі, знайомі та вдячні краяни. На похороні були присутні бойові побратими загиблого, а також громадські активісти, волонтери, молодь та небайдужі до чужого горя люди. Зі сльозами на очах та болем у серці люди несли квіти і вінки, державну символіку, лампадки.

Завершився чин похорону загиблого бійця на місцевому кладовищі, де під спів звучання Державного Гімну України та залпові постріли з автоматів, тіло полеглого опустили в могилу. Герої не вмирають! Вічная пам’ять Герою!

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.