У Дашаві роздумували про обов’язок дружини у подружжі

Про обов’язок дружини у шлюбі відповідно до Божого задуму роздумували на зустрічі для подружніх пар, яка пройшла у неділю, 24 грудня, на парафії Собор Пресвятої Богородиці смт Дашава. Тему представляло подружжя Іван і Тетяна Щур. Вони є активними членами Руху християнських сімей. Відповідно до Божого Об’явлення, основним зобов’язанням дружини у шлюбі є коритися своєму чоловікові. В основу роздумів над цією темою лягли цитати з послань святих апостолів Петра та Павла, однак тут не йдеться про принизливе трактування жінки. Але про чесноту, яка була і залишається величною у християнському житті та завжди приносить благодатні плоди тому, хто її плекає. А в подружжі дана чеснота провадить до порядку та гармонії у відносинах між чоловіком і дружиною.

Звичайно, таку думку легше прийняти, коли чоловік є відповідальним і належно сповняє свій подружній обов’язок. Однак, Іван і Тетяна зуміли показати, що навіть якщо подружжя має проблемні відносини і чоловік не належно виконує свій даний Богом обов’язок – а таким обов’язком є любити та оберігати свою дружину –  якраз покора здатна перебороти негаразди та поступово привертати в сім’ю лад і гармонію. У такому разі дуже важливо, щоб дружина плекала чесноту покори навіть не задля самого чоловіка, але задля Бога, Який дає таку заповідь, з довіри та послуху до Нього.

З огляду на Різдвяні свята, представлення наступної теми курсу «Божий задум для вашого шлюбу» заплановано на місяць лютий 2018 року. Однак, парафіяльна спільнота подружніх пар вирішила поміж такими лекціями організовувати ще спільні перегляди добрих фільмів.

Повідомив о. Орест Демко

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.