У Дашаві відкрито Катехитичну школу

У суботу, 21 жовтня, з благословення владики Тараса (Сеньківа) на парафії Собор Пресвятої Богородиці смт Дашава відкрито Катехитичну школу. Урочистість розпочалася Молебнем до Пресвятої Богородиці. У молитві просили Божого благословення для діяльності школи та покрову Пречистої Діви Марії для всіх дітей, батьків і вчителів, які творитимуть нову спільноту. Нову катехитичну школу Єпарх Стрийський поручив під особливе заступництво вірного Божого слуги Патріарха Йосифа Сліпого.

Під час проповіді на Молебні молільники роздумували над основними штрихами життя покровителя своєї школи. Відданість Божій волі, прагнення бути добровільним в’язнем Христа й незламність духа – це ті чесноти, які вражають, захоплюють і надихають до наслідування. Патріарх Йосиф багато років провів у таборах, де злоба карателів переливалася через верх і де людська гідність була збезчещена й потоптана. Але навіть після цього наш Патріарх залишився людиною, для якої найвищою заповіддю було вірити в добро та добро творити.

Після Молебня було освячено класи, у яких проходитиме навчання. А відтак відбувся перший спільний урок, на якому було обговорено основні принципи діяльності катехитичної школи та різні аспекти спільної праці.

Завершальним пунктом була святкова трапеза, поєднана із співом пісень.

Нехай Господь Бог благословить і вчинить плідною місію Катехитичної школи ім. Патріарха Йосифа Сліпого!

 

о. Орест Демко, адміністратор парафії
Собор Пресвятої Богородиці смт Дашава

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.