У Дрогобичі відбувся семінар на тему «Організація і діяльність Центру передподружнього приготування СДЄ УГКЦ»

img_4035_300_2709 березня 2015 року, в приміщенні реколекційного будинку Самбірсько-Дрогобицької єпархії (м. Дрогобич, вул. Козловського 57/1, біля храму Віри, Надії, Любові і матері їх Софії) відбулась інформаційно-організаційна зустріч, у якій, на запрошення Комісії у справах родини Самбірсько-Дрогобицької єпархії, взяли участь представники Комісії у справах мирян і сім’ї Стрийської єпархії, зокрема: Голова комісії о. Тарас Костик, Голова Центру передподружнього приготування п. Марія Гавінська та о. Петро Монька.

У ході даної зустрічі пролунало багато різного роду доповідей, котрі заторкували актуальність та потребу якісного проведення передподружніх приготувань, проблематику даної праці та потребу творення нових відділень ЦПП на теренах Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Між іншими, доповідачами були представники Стрийської єпархії, котрі спробували передати свій досвід напрацювань у даній ділянці та дати певні напрямні для полегшення та поліпшення праці самого ЦПП на теренах Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

Зокрема, о. Тарас Костик  представив історичний та структурний аспекти розвитку ЦПП у Стрийській єпархії. А п. Марія Гавінська, зі свого боку, заторкнула методико-організаційний аспекти життя ЦПП. Впродовж доповідей лунало багато запитань, які дозволили поглибити ділянку ділення своїми напрацюваннями.

Висловлюємо щиру подяку Голові Комісії у справах родини Самбірсько-Дрогобицької єпархії о. Василю Нестеру та Голові ЦПП Самбірсько-Дрогобицької єпархії бр. Віталію Лесняку за запрошення на цю зустріч. Сподіваємося, що наш досвід допоможе нашим співбратам у цій благородній справі служіння святості майбутніх родин.

 

о. Тарас Костик