У Єпаріхальному інституті душпастирства подружжя та сім’ї провели вишкіл консультантів із методів розпізнавання плідності

5 червня 2018 року в Стрию відбувся вишкіл консультантів та викладачів із природніх методів розпізнавання плідності Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни. Його провели Олеся Кука, директор Інституту родини та подружнього життя Українського католицького університету, Христина Решетило-Ковальчук, психолог та сімейний консультант і Єлизавета Лісовська, спеціаліст з питань про родину та інструктор ІІІ-го рівня МРП.

«Це перший конкретний крок на шляху співпраці двох інститутів: Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни та Інституту родини та подружнього життя УКУ, – зазначив у вступному слові ректор Єпархіального інституту, о. Тарас Бабій. − Адже мета нашої праці – спільно відкривати людям Божий промисел щодо подружжя та сім’ї», − підсумував отець-ректор.

Директор Інституту родини та подружнього життя Українського католицького університету, Олеся Кука, підкреслила: «Я дякую за те, що ви відчули потребу у такому вишколі. Адже те, чого ви навчилися в УКУ, в рамках курсу «Плідність – дар і завдання», як бачимо, таки приносить свої плоди».

Опісля Христина Решетило-Ковальчук провела лекцію, що стосувалася психологічних аспектів навчання і консультування природніх методів розпізнавання плідності. Відтак в режимі коворкінгу викладачі Єпархіального інституту проаналізували, як ефективно розкривати суть природніх методів розпізнавання плідності для різних цільових аудирій: наречених, учнів та студентів, парафіяльної молоді та матерів. І на завершення відбулося обговорення окремих ситуацій, з якими стикалися спеціалісти з МРП у практичному консультуванні.

Нагадаємо, що при Єпархіальному інституті душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни діє Сімейна порадня, де систематично відбуваються навчання природних методів розпізнавання плідності та освоєння навиків відповідального батьківства.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.