У Ходорові спільно молились на вервиці

img_3272У дні, коли українці зі всього світу з’їхались до португальської Фатіми на Форум мігрантів УГКЦ, щоб разом з єпископами Східних Католицьких Церков Європи та Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом молитись Святу Вервицю в наміренні миру в Україні та у світі, парафіяни ходорівського храму Свв. Володимира і Ольги спільно молились Вервицюдо Непорочного Серця Марії у своїй церкві.

Після літургії 23 жовтня настоятель храму о. Тарас Гриців розповідав про силу та необхідність молитви на Вервиці, наводив приклади християнських див та зцілень, що стались за посередництвом Божої Матері. Парох заохочував вірних щодня молитись на вервиці, бо вона є зброєю для християнина проти сил зла.

Розважання та прохальні молитви почергово зачитували члени спільнот «Жива Вервиця»  та «Матері в молитві», а милозвучні богородичні пісні підносили до неба члени церковного хору «Лілея».

І, так як 22 жовтня Католицька Церква згадує святого папу Івана Павла ІІ, то о. Тарас наголосив, щоб парафіяни прислухались до святого, який дуже заохочував молитись на вервиці і казав, що вона вводить нас в живий контакт з Ісусом через Серце Його Матері.

Спільна молитва дуже розчулила та піднесла на дусі ходорівчан: дехто виявив бажання стати членом «Живої Вервиці», інші ділились розаріями, молитовниками, дехто застановився щоденно приділяти увагу цій важливій християнській практиці.

Тому, молімось, бо Вервиця – це не лише молитва, вона чудовий засіб освячення і духовного поступу, одна з найкращих шкіл доброчесності і християнського життя.

 

Зоряна Кеньо, слугиня спільноти «Матері в молитві»