У Городку вшанували святу великомученицю Варвару

15492190_1008352749270164_8050148836004667021_n17 грудня 2016 року, в Городоку урочисто відсвяткували празник святої великомучениці Варвари, покровительки каплиці, в якій вже понад три роки моляться вірні парафії Святого Духа, не маючи можливості молитися в своєму храмі. Святкову Літургію очолив Преосвященний владика Богдан (Манишин) єпископ-помічник Стрийської єпархії, якому співслужили адміністратор парафії о. Володимир Пігічин та запрошені священнослужителі.

Звертаючись до вірних з проповіддю, владика Богдан пригадав усім про мученицький подвиг святої Варвари, про її справжню любов до Бога, якого вона відкрила для себе своїм розумом і своїм серцем; Бога, задля якого вона зреклася земних розкошів, комфортного і стабільного життя і залишилася вірна Йому аж до смерті і то смерті мученицької від рук власного батька.

Також, єпископ зазначив, що Бог потребує нашої вірності, щоб через нас діяти у цьому світі, щоб змінювати цей світ, щоб у ньому панували справжні цінності та закликав присутніх, попри всі випробування залишатися вірними своєму народові, своїй Церкві та Господу Богу.

Після Літургії відбулося водосвяття, окроплення всіх вірних свяченою водою та спільна фотографія з владикою.

Повідомив о. Володимир Пігічин

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.