У храмі в Перемишлянах можна отримати повний відпуст

Перемишляни17 квітня 2016 року в м. Перемишляни владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський, звершив Чин молебню і відкриття Дверей милосердя на парафії Святого Володимира Великого і блаженного свщмч. Омеляна Ковча. Це вже четвертий храм на теренах Стрийської єпархії, в якому вірні у Ювілейний рік Божого милосердя можуть отримати повний відпуст. «Господь об’явив в Ісусі Христі обличчя Божої доброти, батьківського милосердя, щоб повернути людям можливість доступити до джерела миру, котрим є Боже прощення. Тому сьогодні цей відпустовий храм стає для всіх, хто у нього ступає, храмом єдності, храмом зустрічі з живим Богом», – звернувся до велелюдної громади вірних єпископ, пояснюючи значення і важливість проголошеного папою Франциском Ювілейного року та символічне відкриття Дверей милосердя.

Також владика Тарас розтлумачив негативний зміст і вплив гріха на особу та вказав на шлях його подолання: «Гріх є смертю душі та причиною всякого людського нещастя. Сповідальниця є лікувальним центром, де лікується ціла людина», – підкреслив Архиєрей.

І, відповідно до рішення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, цього дня було зачитано Послання про подолання моральної недуги корупції, котра за висловленням Єпарха Стрийського, на відміну від чесноти любові, змістом якої є дарувати себе, інтерпретується як гріх, що сягає усі простори життя людини і квінтесенцією якого є жити для себе за всяку ціну.

А після Літургії духовенство і миряни помолилися «Отче наш», «Богородице Діво» і «Вірую» в наміренні Святішого Отця, що, для тих хто увійшов через Двері милосердя і взяв участь у Божественній Літургії, приступивши до Таїнств Покаяння і Євхаристії, є необхідною умовою для отримання повного відпусту у часі Ювілейного року Божого милосердя.

 

Прес-служба Стрийської єпархії