У Катедральному храмі відбулися молодіжні нічні чування

12961679_1752751351602935_4373166679623494096_n2 квітня 2016 року, в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию відбулися молодіжні нічні чування, які організували та провели семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа. Участь у чуваннях взяли понад 150 осіб різного віку, переважна більшість з яких – молодь. Усі присутні мали змогу помолитися перед чудотворною іконою Вишгородської Богородиці, яку благословив для української молоді святий папа Іван Павло ІІ у серпні 2000 року та вшанувати мощі святого Папи Івана Павла ІІ.

Особлива молитовна атмосфера, яка панувала цього вечора у храмі надихала до призадуми над власним життям, поведінкою, вчинками. Кожен бажаючий мав змогу приступити до сповіді, відчувши в особливіший спосіб Боже милосердя і Його любов.

Молитва, пісні під гітару, тиша і роздуми, цікаві науки Голови молодіжної комісії Стрийської єпархії отця Олександра Ройка, праця в групах, Свята Літургія – все це незабутні хвилини перебування в обіймах нашого любого Творця.

Кожної хвилини Христос стукає у серце людини, щоб вона відчинила його і впустила туди любов – любов певну, вічну, безумовну. І, відчувши ту любов, щоб вона стала щасливою. Організатори чувань висловлюють щиру подяку усім хто у щоденній суєті. відклавши всі свої справи, присвятив цей вечір для Бога.