У Кохавино урочисто відкрили Двері Божого Милосердя

13432312_1004489826295896_3990397692637203488_n10 червня 2016 року Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, за благословенням Преосвященного владики Тараса, Єпарха Стрийського, урочисто відкрив Двері Божого Милосердя у храмі Покрови Пресвятої Богородиці монастиря св. Герарда у Кохавино (смт. Гніздичів). Традиційні чування  у монастирі св. Герарда розпочалися Великою Вечірнею та молитвою вервиці, опісля відбувся процесійний хід до чудотворного джерела, над яким священнослужителі на чолі з Преосвященним владикою Володимиром відслужили Молебень до Христа Чоловіколюбця і звершили мале водосвяття.

Відтак вірні мали нагоду молитовно пройти через Двері Божого Милосердя, які урочисто відкрив Преосвященний владика, приступити до таїнства покаяння та взяти участь в Архиєрейській Божественній Літургії. По її завершенні Владика Володимир разом з о. Павлом Дроздяком, Місіонарем Милосердя у Львівській Архиєпархії та всіма вірними звершив молитви в наміренні Святішого Отця Папи Франциска, щоб довершити повний відпуст Ювілейного Року Божого Милосердя. Співом супроводжував Богослуженння Молодіжний хор Архикатедрального Собору святого Юра.
Варто зазначити, що храм у Кохавині – це вже шоста святиня у Стрийській єпархії, де відкрито двері Божого Милосердя. Такий чин уже здійснено в катедральному храмі Успіння в Стрию, а також в храмах у Городку, Перемишлянах, Миколаєві та Жидачеві. Перейти через ці Двері означає відкрити глибину милосердя небесного Отця, який всіх приймає і особисто виходить назустріч кожному. Вірні, які протягом Ювілейного року приступлять до сповіді, приймуть Пресвяту Євхаристію, пройдуть крізь Двері Божого милосердя та помоляться «Отче наш», «Богородице Діво» і «Вірую» в наміренні Святішого Отця, отримають повний відпуст.
Джерело: ugcc.lviv.ua