У неділю Святих Отців VII Вселенського Собору владика Богдан молився у Катедральному храмі

img_0534-1024x76825 жовтня 2015 року, в неділю Святих Отців VII Вселенського Собору, Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії очолив Архиєрейську Божественну Літургію у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию.

Єпископу співслужили о. Мирон Гринишин – адміністратор катедрального храму, о. Степан Кузишин – Судовий Вікарій Стрийської єпархії та о. Орест Шніцер.

Звертаючись до присутніх з проповіддю, владика Богдан звернув увагу на важливості вміння слухати та розпізнавати голос Божий. «Часто диявол нищить зерна науки Господньої в нашому серці, але хто його впускає до нашого серця?», – зазначив єпископ. Також, архиєрей пригадав про важливість та відповідальність за вибір, який ми сьогоднішнього дня маємо обов’язок зробити, адже кожний з нас несе відповідальність за наше майбутнє.

Після завершення Літургії, духовенство та вірні, а зокрема представники багатьох спільнот катедрального храму, привітали владику Богдана з днем народження, який єпископ відсвяткував напередодні, висловивши йому слова вдячності за служіння Богу та вірним, зокрема за служіння нашому народові та Батьківщині там, де вони цього  особливо потребують – в зоні проведення АТО. Згадуючи про капеланське служіння в східних областях України, владика зазначив  – саме завдяки жертовному служінню багатьох священиків нашої Церкви, люди відкривають для себе її істинне обличчя.

Джерело: uspinnia.org.ua