«Матері в молитві» с. Нежухів на Стрийщині відсвяткували 10-ту річницю від заснування

IMG_0244У суботу, 12 березня 2016 року, в храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Нежухів біля Стрия відбулося святкування десятої річниці від заснування парафіяльної спільноти «Матері у молитві». На свято прибули близько 80 матерів з інших парафіяльних спільнот. Святкування розпочалися з традиційної молитви матерів, очоленої координатором спільноти Стрийської єпархії п. Анною Форостиною, під час якої багато членкинь спільноти мали нагоду приступити до Святого Таїнства Покаяння.

Після цього було відслужено Божественну Літургію, яку очолив духівник спільноти матерів Стрийської єпархії, протопресвітер деканату міста Стрий отець Мирон Гринишин. Йому співслужили адміністратор храму о. Маркіян Колібек та о. Василь Говгера. Звертачись до присутніх з проповіддю, о. Мирон наголосив на необхідності щирої материнської молитви і закликав матерів надалі заносити молитви до Господа за своїх дітей, особливо у ці нелегкі часи.

Після Літургії, о Мирон привітав матерів з їхнім ювілеєм та вручив подячну грамоту слугині нежухівської спільноти пані Люсі Стойко. На завершення, о. Маркіян Колібек привітав спільноту і висловив вдячність усім матерям, які прибули на святкування: «Дякуємо Богові за його дари, що їх отримуємо через молитви наших матерів та за Вашу присутність на ювілеї нашої спільноти».

Після обіду, повернувшись до храму, матері зі священиками молилися Молебень до Христа Милосердного і подякувавши Богові за спільно проведений у молитві день, вирушили до своїх домівок.

Прес-служба Стрийської єпархії