У Новому Роздолі проведено день духовної віднови для вчителів християнської етики та катехитів

IMG_600626 березня 2015 року, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці у м. Новий Розділ відбувся день духовної віднови для вчителів християнської етики та катехитів Новороздільського деканату.

Духовна віднова розпочаласть з святої Літургії, яку відслужили о. Андрій Мрочковський, о. Ростислав Височан та о. Роман Штігер. У часі Літургії усі бажаючі приступили до Святих Саїнств Покаяння та Євхаристії.

У літургійній проповіді о. Андрій наголосив, що основними якостями того, хто сіє Боже слово є мужність і терпеливість: «Мужність – бо сіяти Боже Слово є важко а іноді і небезпечно, а терпеливість – бо маємо чекати коли з Божої ласки зерно проросте».

День духовної віднови продовжила наука голови Комісії у справах освіти і виховання Стрийської єпархії сестри Людмили Панасюк: «Покаяння – внутрішня переміна».

Духовну науку на тему «Потенціал інтернет-ресурсів як допомога у праці катехита і вчителя християнської етики» провів о. Роман Штігер, де продемонстрував сучасні християнські сайти і їх зміст, який містить чимало важливого матеріалу для катехизації.

Проте найважливішим елементом духовної віднови була власне сама зустріч і вчителів християнської етики і катехитів. Кожен міг поділитись своїм внутрішнім світом з іншими та збагатити духовно когось і збагатитись самому.

 

о. Роман Штігер,
референт деканального катехитичного осередку