У Перемишлянах представили діяльність ЦПП Стрийської єпархії представникам інших єпархій УГКЦ

00231546_3_tnУ вівторок, 17 березня 2015 року, в Перемишлянському відділенні Центру передподружнього приготування Стрийської єпархії при парафії Св. Миколая, відбулась зустріч з Владикою Дмитром Григораком, єпархом Бучацьким, представниками Комісії родини даної єпархії, а також із священниками та викладачами ЦПП Тернопільсько-Зборівської єпархії на тему: «Організація та діяльність Центру передподружнього приготування Стрийської єпархії».

Першим етапом цієї зустрічі була відеопрезентація діяльності відділень даної інституції, що стала хорошою нагодою для обміну досвідом між керівниками вищезгаданих Комісій і сприятиме надалі перейняттю досвіду праці Центру передподружнього приготування Стрийської Єпархії  іншими єпархіями УГКЦ.

Наступним кроком було представлення діяльності Центру передподружнього приготування Стрийської єпархії у контексті якого керівник центру п. Марія Гавінська, представила історичну та методично-організаційну діяльність Центру, зміст, мету та завдання, а також програму та тези дисциплін, що викладаються у кожному відділенні.

Впродовж бесіди лунало багато запитань, які дозволили поглибити знання щодо створення нових ЦПП на теренах вище вказаних єпархій та поділитись своїми напрацюваннями. Сподіваємося, що наш досвід допоможе гостям у справі організації безпосереднього приготування наречених до християнського подружжя та сприянню глибшого розуміння цієї Святої Тайни.

Повідомила Марія Гавінська