У Перемишлянах священики та миряни змагалися за кубок блаженного Омеляна Ковча

7 червня 2018 року, в м. Перемишляни відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед священиків і мирян на кубок блаженного священномученика Омеляна Ковча. Його організатором другий рік поспіль виступила парафія св. Миколая та її парох о. Віктор Мельник. Саме у храмі св. Миколая душпатирював блаженний нашої Церкви, покровитель священнослужителів УГКЦ – отець Омелян Ковч.

Турнір розпочався з молитви. Відтак чотири команди-учасниці турніру зіграли за круговою системою по три матчі. Команда Львівської Архиєпархії з трьома перемогами стала цьогорічним володарем перехідного Кубка о. Омеляна Ковча. Священича команда “Стара Сеньйора” зі Стрия стала другою. Третє місце посіла команда отців Перемишлянського деканату. І миряни місцевої “Групи здоров’я” стали четвертими. Наприкінці турніру відбулося нагородження Кубком, медалями і грамотами.

Велику подяку за організацію цього щорічного футбольного турніру висловив Голова Відділу душпастирства спорту УГКЦ о. Олег Кобель для парафії св. Миколая та особисто о. Віктору. Наступний такий турнір планується провести в переддень всеукраїнської прощі духовенства УГКЦ до Перемишлян у 2019 році.