У Перемишлянах відбулася вистава про священномученика Омеляна Ковча

1427117990_44422 березня 2015 року, в Районному Народному Домі м. Перемишляни місцевий народний театр під керівництвом п. Зеновія Козака виступив з виставою «Отець Омелян». Адже 25 березня виповнюється 71-ша  річниця від дня смерті пароха м. Перемишляни і концтабору Майданек, покровителя дущпастирів УГКЦ, громадського діяча і патріота – отця Омеляна Ковча.

Вистава була надзвичайно цікавою. Дуже приємно, що участь у ній взяли ще цілком юні актори, учні середніх класів загальноосвітньої школи. Головну роль отця Омеляна виконував керівник театру, автор вистави п. Зеновій Козак.

Треба сказати, що в такий спосіб парафіяни храму св. Миколая м. Перемишлян популяризують знакову постать в історії Української Церкви та народу. Адже, отець Омелян Ковч у своїй діяльності був виразним знаком Божої правди, справедливості, доброти і милосердя, яке виходило поза межі національних чи релігійних переконань. Його можна назвати людиною з великим і хоробрим серцем, яка, переживши власну Голгофу, надалі залишається духом разом із своїм народом, вселяючи йому з неба певну надію на кращу долю, надихаючи до усильної праці для загального добра та зміцнюючи мужністю у виснажливій боротьбі за свободу.

Слід відзначити, що протягом минулого року ця вистава була представлена у містах Львівської та Івано-Франківської областей. Цього року такі виїзди будуть продовжуватися і в інші регіони нашої країни.

Джерело: www.ugccsm.org.ua