У пошуках Бога

У суботу, 1 липня, спільнота «Матері в молитві» парафії Собору Пресвятої Богородиці, що у смт Дашава, відбула прощу до Крехівської обителі Отців Василіян. У монастирському храмі молилися Божественну Літургію. Опісля послухали цікаву розповідь про історію становлення монастиря у Крехові, яка сягає своїм корінням початку XVII століття. А також один із монахів розповів про особливості життя саме у цій обителі.

Як відомо, у Крехові знаходиться новіціят Отців Чину Святого Василія Великого. А отже всі кандидати, які бажають вступити до Чину, розпочинають своє знайомство з монашим життям і вперше випробовують своє покликання саме в Крехівській монастирі. Після такого знайомства прочани помандрували до цілющого джерела, яке знаходиться за мурами монастиря. Там помолилися Молебень до Пресвятої Богородиці.

Відтак маршрут прощі завернув до Львівської духовної семінарії Святого Духа. Там мали цікаву екскурсію і розповідь про життя семінарійної спільноти. Всім було дуже приємно побувати та на власні очі побачити установу, про яку так багато чули і діяльність якої в різний спосіб підтримували. До речі, цього року під час Великого посту студенти Львівської духовної семінарії приїжджали на парафію у Дашаві в рамках проведення акції «Місії задля місій».

Ще одним важливим місцем суботньої прощі став Патріарший дім УГКЦ, який знаходиться поряд із семінарією. Прочани ніби побували вгостях у Патріарха, щоправда на той час його не було вдома. У каплиці помолилися за Боже благословення і провід Святого Духа для Глави і Отця УГКЦ. Відтак знову повернулися до семінарії, щоб разом із семінаристами молитися Велику Вечірню. Не часто випадає така нагода! Всі були зачаровані милозвучним співом, який підносить серця до небесних висот. А після цього вирушили в дорогу додому.

Зранку по дорозі до Крехова прочани молилися і просили Божого благословення на цю прощу, в надії сповнитися Божою благодаттю. А по дорозі додому в молитві дякували Господеві за дари, яких сподобилися під час прощі – а ці Божі дари перевершили усі сподівання!

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.