У Рудниках відбулася молитовна хода присвячена Пресвятій Богородиці

У неділю, 28 травня 2017 року на парафії села Рудники відбулася торжественна молитовна хода присвячена нашій заступниці Небесній Пресвятій Богородиці.  О 17 годині церковне подвір’я наповнилося прочанами. Спільнота “Матері у молитві”, учні недільної катехитичної школи, молодь і численні прочани вирушили з процесією. Піша колона прочан, яку очолив сотрудник храму архистратига Михаїла отець Петро Потічний рухалася від храму до намоленого місця – каплички верховних апостолів Петра і Павла, яка стоїть на місці, де понад три століття тому був знищений монастир оо. Василіян.

Під час ходи невпинно лунав спів: “Пресвята Богородице, спаси нас”. Впродовж дороги до процесії приєднувалися прочани, а перед капличкою долучилися парафіяни села Раделичі.
Усі присутні разом із отцями настоятелем храму арх. Михаїла Степаном Потічним, Петром Потічним і Володимиром Спасом взивали: “Маріє, Мати Ісуса Христа… вчини своїм заступництвом, щоб Ісус прийняв цю нашу посвяту й віддачу Йому в опіку наших родин”.
“Господь кличе людину до існування, та відкриває перед нею безліч доріг, – продовжив отець Петро у своєму зверненні до прочан. Нас тут зібрала сама Мати Божа, яка сама стала храмом Святого Духа. Вона допомагає нам стати причасниками життя вічного”.
Повернувшись назад до храму молитовна проща продовжилась подячною молитвою хвалебного гімну Пресвятій Богородиці у виконанні спільноти “Матерів у молитві” і молоді.
Подала Галина Потічна
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.