У с. Іванівці на Жидачівщині освятили приміщення парафіяльного катехитичного класу

З благословення  Владики Тараса Сеньків, єпарха Стрийського в с. Іванівці Жидачівського деканату 28 червня 2018 року Божого, відбулося відкриття та освячення катехитичного класу. Отець Андрій Бінас голова катехитичної комісі Стрийської єпархії та о. Володимир Кузик адміністратор парафій с. Іванівці та Туради, освятили приміщення де  діти, молодь парафій с. Іванівці та Туради, а також сімейні пари та старші матимуть змогу пізнавати основні правди віри, навчатися катехизму, переглядати християнські фільми, читати Святе Письмо.

Святкування розпочалося Божественною Літургією, яку очолював о. Андрій Бінас та опісля освятили  класу  після якого голова катехитичної комісії та о. Володимир Кузик вручили подячний лист  всім жертводавцям від імені Єпарха Стрийського Тараса Сеньків та було зачитано декрет відкриття Катехитичної школи назва якої буде Св. Софії та її дочок Віри Надії та Любові. Велика подяка Львівській освітній фундації, яка посприяла у розбудові нашого класу.

Після освячення,  діти с. Іванівці під керівництвом п. Іванни Польової та с. Туради під керівництвом п. Оксани Било привітали всі з гарний святом віршами, піснями пантомімою « Руки », та випустили вгору про прохання Бога опікуватися ними. Опісля батьки приготували для дітей солодкий стіл.

Але на цьому свято не закінчилося, ввечері в честь відкриття Школи відбувся міні фестиваль, який розпочався з молитвою до Святого Духа. На фестивалі звучали пісні у виконанні Соломії із с. Туради, також співала Софія Кузик, опісля діти танцювали банси під керівництвом Марти Кузик, були спортивні змагання між дітьми с. Іванівці та Туради, також у змаганнях брали участь батьки. Всіх частували солодощами, печеною картоплею.

Заохочую, щоб це приміщення ніколи не пустувало.

Складаю подяку всім хто спричинився до цього свята.

 

Повідомив о. Володимир Кузик

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.