У с. Кавське провели щорічний турнір з настільного тенісу “Кубок парафії прп. Параскеви”

07.11.15 - 17 листопада 2015 року, відбулося велике спортивне свято у с. Кавське на парафії прп. Параскевії. На традиційний турнір з настільного тенісу «Кубок парафії прп. Параскеви» з’їхалося десятки молодих спортсменів з кількох деканатів Стрийської єпархії, щоб вибороти кубки та медалі в особистій та командній першості. На початок, команди із парафій смт Журавна, с. Загірного, парафії Володимира і Ольги м. Стрия, с. Кавська та с. Дуліб відвідали Народний музей с. Кавська. В одній з музейних кімнат біля фігури Богородиці молодь помолилася Молебен до Пресвятої Богородиці, який очолив о. Олег Кобель, адміністратор парафії прп. Параскеви і тренер тенісної команди “Кавсько”.

Директор музею, п. Зеновій Кочмарський провів цікаву екскурсію трьома музейними кімнатами, де зібрані цікаві експонати часу визвольних змагань в Україні. Тоді всі молоді спортсмени у фойє Народного Дому заспівали гімн України, що ознаменувало початок самих змагань.

Учасники були розділені на три вікові категорії, окремо хлопці, окремо дівчата. Розпочали турнір хлопці та дівчата старшої вікової категорії. Найбільше точилося боротьби серед юнаків. Тут тріумфував представник Дашавського деканату із с. Загірне Пилипів Святослав, друге місце виборов представник с. Кавська, Добрянського деканату і третє місце зайняв учасник із смт. Журавна. Серед дівчат першою була стриянка, Драпалюк Вікторія друге, третє та четверте місце розділили спортсменки із Кавська. У середній віковій категорії було найбільше учасників. У тривалій та безкомпромісній боротьбі серед хлопців перше місце дісталося знову представникові с.Загірного Кушніру Роману. Другим був представник парафії с. Кавська і третє місце виборов молодий тенісист із Любинецького деканату, а саме із с. Дуліби. У дівчат першою стала представниця с. Загірного, другими і третіми були представниці із Кавська.

У молодшій віковій групі була менш напружена боротьба. Серед дівчат першою і єдиною стала Драпалюк Яна, яка дуже достойно зіграла у другій віковій категорії, не маючи суперниць у молодшій. Серед хлопців найменшої вікової категорії всі чотири місця зайняли діти із с. Кавське. Першим тут став Костик Петро.

У загальному підсумку, згідно наперед визначеного регламенту змагань, основний трофей, командний кубок дісталося тій команді, яка мала у своєму активі найбільше медалей. Нею стала команда парафіяльної секції із с. Кавська із 9 медалями різного гатунку. Всі переможці у своїх категоріях отримали з рук організаторів особисті кубки та медалі, натомість друге та третє місце нагороджувалося срібною та бронзовою медаллю відповідно.

Спільне фото на згадку і невеличка перекуска ознаменували собою завершення цього осіннього турніру, що був приурочений 15-ій річниці Стрийської єпархії і храмового празнику в с. Кавське. Наступний турнір у такому ж форматі відбудеться вже навесні.

Парафія прп. Параскеви с. Кавська висловлює подяку керівництву Народного Дому, що лскаво прийняв у своїх стінах молодих спортсменів, а також агро-комплексу Галичина-Захід за спонсорську допомогу та постійне сприяння всім спортивним ініціативам у с. Кавське.

Джерело: paraskeva.org.ua