У с. Кавське відбулося парафіяльне свято “Вечір незакопаних талантів”

У Квітну Неділю 9 квітня 2017 року на парафії прп. Параскеви с. Кавське відбулося парафіяльне свято “Вечір незакопаних талантів”. Він став завершенням особливого тижня на парафії, коли діти та молодь в різний спосіб намагалися розвивати свої таланти. У вівторок 4 квітня відбувся майстер-клас з писанкарського мистецтва. У суботу 8 квітня діти вчилися розмальовувати запашні пряники. Протягом цілого тижня молоді спортсмени парафіяльної секції з настільного тенісу тренувалися з цього виду спорту. А ще чимало дітей готувалося до самого парафіяльного свята, яке відбулося у Народному Домі в Квітну Неділю, яка є днем молоді в УГКЦ.

Свято розпочалося з вступного слова адміністратора парафії прп. Параскеви с. Кавське о. Олега Кобеля. Він зачитав присутнім притчу про таланти і в короткому зверненні нагадав про відповідальність кожного християнина за те, щоб віднаходити та розвивати в собу таланти та здібності, якими наділяє кожного Господь Бог. Відтак ведуча вечора Ірина Івашків запросила на сцену перших учасників вечора. Це були маленькі танцюристи, які навчаються танців в Стрию.  Вони виконали різноманітні танці спортивної програми. Весь заповнений зал гучними оплесками вітав наших талановитих танцюристів: Владислава Гребінку та Шейгеч Анну, Варварич Анну, Куціпак Марію і Лишнянську Юліану.

Після цих виступів вже почали дивувати своїми вокальними талантами співаки. Пісні, які виконали Садикова Марта і Опришко Христина показали великий потенціал для розвитку такого таланту. Наступними в програмі були декламатори віршів. Найменша учасниця Шпір Яна вечора чудово декламувала вірші Шевченка. Всі інші: Опришко Христина, Роскіп Вікторія, Васильців Олеся читали свої власні вірші. Авторські вірші нашої молоді здивували своїм рівнем всіх присутніх: такі щирі і не по дитячому серйозні. Гарними були виступи музикантів. Вони виявилися всі сопілкарями. Настя Чудійович, Христина Сідляр та Борис Кобель.

Особливою окрасою вечора стали роботи наших дітей та старших парафіян. Це і професійні митці і аматори і народні майстри, які є поціновувачами образотворчого мистецтва. Деякі автори робіт відомі, а дехто залишився невідомим для широкого загалу. На завершення вечора отець Олег Кобель привітав всіх учасників свята і подякував дирекції Народного дому в особі п. Люби Лишнянської за плідну співпрацю, ведучій Ірині Івашків, а також художньому керівнику п. Надії Івашків. Але найбільше слів подяки звучало на адресу всіх тих, хто не закопав, а помножив свої таланти.

Повідомив о. Олег Кобель

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.