У с. Кавське відбулися Великопосні реколекції “Оживлення парафії задля зустрічі з живим Христом”

13076564_1015374235213806_8077854118514768934_nЗ 28 по 30 квітня 2016 року, протягом трьох днів Страсного Тижня на парафії прп. Параскеви с. Кавське відбулися Великопосні реколекції, присвячені темі розбудови живої парафії. Тема реколекцій була обрана невипадково. Саме парафію у с. Кавське було вибрано разом із п’ятьма іншими парафіями УГКЦ з різних частин світу для дослідження впровадження стратегії нашої Церкви “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом”. На запрошення адміністратора парафії о. Олега Кобеля 5 реколекційних наук виголосив о. Володимир Ждан, канцлер Стрийської єпархії. Перша наука у четвер ввечері була про Боже Слово. Святі Таїнства і молитву. Друга наука у Велику П’ятницю на Вечірні з виставленням Плащаниці  стосувалася служіння ближньому і проводу парафії. Дві вечірні науки після Єрусалимської Утрені були звернені окремо до молоді і членів Церковного братства. Заключна наука у суботу зранку в часі Вечірні з Літургією Василія Великого була про плекання і служіння єдності і місійний дух парафіяльної спільноти. Парафіянам було роздано Пастирський лист Блаженнішого Святослава «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», на основі якого виголосив свої науки о. Володимир. Надзвичайно змістовні духовні науки в часі богослужінь Стасного Тижня відвідало сотні парафіян та гостей храму. Лейтмотивом реколекцій була думка про особисту відповідальність кожного члена громади за свою парафію, плекання талантів та здібностей щоб статися корисним у справі служіння ближнім.

В рамках реколекцій молодь парафії мала нічні чування біля Господнього Гробу, де розважала на тему Божої любові до людини.

На завершення реколекційних наук о. Олег Кобель від імені всіх парафіян подякував реколектанту і  побажав сили та натхнення у справі голошення Божого Слова по наших церковних спільнотах.

Джерело: paraskeva.org.ua