У с. Пісочна молилися Хресну дорогу за ненароджених дітей

23 березня 2018 року, в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна відбулася Хресна дорога із розважаннями дитини, якій не судилося народитися. У вступному слові о. Володимир Ждан, парох парафії с. Пісочна окреслив актуальність молитви за ненароджених дітей, зазначивши: «Не зважаючи на те, що, за даними МОЗ, кількість абортів в Україні щороку зменшується, наша країна і далі продовжує лідирувати серед країн Європи за кількістю убитих дітей на етапі пренатального розвитку свого життя. За офіційними даними, кожного дня в Україні вбивають приблизно 700 ненароджених дітей, що в рік становить близько 200 000 абортів».

Продовжуючи розвиток думки, ієрей додав: «Свого часу св. Іван Павло ІІ, аналізуючи специфіку модерного суспільства, окреслив його як «цивілізація смерті», через стрімкий розвиток різного роду технологій, спрямованих не на збереження життя, а на його знищення. Нажаль, ця реальність залишається актуальною і до тепер. І це в особливий спосіб стосується нашої держави, яка, через аборти, переживає сьогодні період геноциду української нації», – продовжив ієрей.

«Саме тому ми молимось сьогодні цю Хресну дорогу за ненароджених дітей, щоб передусім перепросити Бога за цей великий гріх цілого нашого народу, а відтак – випросити в Бога заступництва для тих немовлят, які знаходяться у небезпеці знищення, через переривання вагітності», – підсумовуючи, наголосив парох.

Важливим буде зазначити, що молитву Хресної дороги організували та провели члени молодіжної спільноти та діти парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна.

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.