У с. Рогізно на Жидачівщині відкрили пам’ятник на місці поховання загиблих воїнів УПА

З нагоди Дня Незалежності України, в с. Рогізно Жидачівського району, урочисто відкрили пам’ятник на місці поховання п’яти воїнів УПА, які полягли у бойовій сутичці з військами НКВС у 1946 році. У місцевому храмі Успення Пресвятої Богородиці, щоб вшанувати полеглих Героїв, зібралися сотні людей: парафіяни, рідні полеглих воїнів УПА, представники районної влади. У заході також взяла участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос.

Після Молебня, всі процесійною ходою пішли до встановленого пам’ятника, де о. Ярослав Квасній провів чин освячення і відслужив панахиду за всіх полеглих за волю і незалежність України і у своєму слові наголосив на героїзмі Небесної Сотні і захисників України в зоні АТО.

Також, слово мали очевидці трагічної події Юлія Давидчак і Михайло Божак. Лунали повстанські пісні у виконанні парафіяльного хору. Продовження свята відбулося в народному домі.

На завершення о. Ярослав висловив подяку ініціатору і жертводавцю пам’ятника п. Володимиру Шведу і всім хто спричинився до його встановлення.

Повідомив о. Ярослав Квасній

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.