У с. Вербиця на Жидачівщині школярі розпочали навчальний рік спільною молитвою

DSC01855Промайнуло тепле літо і розпочався новий навчальний рік. По-особливому урочистим став цей перший святковий дзвінок для школярів с. Вербиця Жидачівського району, які традиційно з молитвою відсвяткували день першого дзвоника у шкільній каплиці.

Ця подія стала для школи знаменною ще й тим, що в цей день було освячено фігуру Пресвятої  Богородиці, яку школі пожертвував благодійник п. Григорій Ханас, а завдяки директору школи п. Мирославі Підгайній і педагогічному колективу школи, фігура була встановлена на почесному місці шкільної каплиці.

Урочистості розпочалася традиційним молебнем, який відслужив о. Роман Тимчишин, який також здйснив чин освячення фігурки. Опісля привітавши  присутніх з новим навчальним роком, священик побажав, щоби Пресвята Богородиця не була лише прикрасою шкільної каплиці, а й слугувала Помічницею для всіх, хто до неї прибігатиме.

Продовжилося святкування духовним концертом за участю учнів і вчителів, організований вчителем християнської етики п. Грицків Галиною. Потім пролунав перший в цьому навчальному році шкільний дзвоник і на закінчення свята всі присутні виконали молитву «Боже великий, єдиний».

Віриться, що стежина завжди вестиме маленьких мешканців с. Вербиця до школи і до Божого храму, а Всемилостивий Господь їм нехай у цьому допомагає.