У Верчанах на Стрийщині вшанували митрополита Андрея Шептицького

CIMG2404У неділю, 18 жовтня 2015 року, в будинку культури с. Верчани Стрийського району відбулися урочиста академія, присвячена 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Захід відбувся з метою формування почуття духовності та християнського світогляду, усвідомлення своєї відповідальності за долю народу і держави.

Свято розпочалося виставою про дитячі роки митрополита, у виконанні учнів місцевої катехитичної школи св. Софії – Премудрості Божої. Також, учасники дійства мали нагоду послухати доповіді про біографію та суспільну діяльність Андрея Шептицького.

Після цього, урочистість своїм співом прикрасило музичне тріо “Новий час”, учасниками якого є священнослужителі Сокальсько-Жовківської єпархії. Виконання пісень препліталися з розважаннями над текстами Святого Письма, роздумами про мир, любов і вшануванням полеглих воїнів АТО.

На завершення, до присутніх звернувся адміністратор парафії о. Богдан Дмитрів, який відзначив вагомий внесок митрополита Андрея Шептицького для духовного розвитку українців та у справу єдності українського народу, а також подякував усім організаторам і учасникам дійства. Завершилась урочиста академія спільною молитвою.

о. Богдан Дмитрів,
адміністратор парафії с. Верчани