У селі Підгірці молилися за абортованих дітей

Друга субота Великого посту в УГКЦ відзначена як день молитви за абортованих дітей. Крім молитов, Марійською дружиною села Підгірці було проведено «Хресну дорогу ненародженої дитини». Члени згаданої духовної спільноти на кожній стації читали розважання про новий живий розвиток у лоні матері, який має бажання появитися на світ, і одночасну спокусу батьків позбутися дозріваючого плоду.


Під час кожної стації після розважань читались віршовані молитви про порятунок нового людського зачаття, возносячи слова за навернення батьків, які мають бажання вчинити аборти і покаяння лікарів – виконавців згаданих гріховних вчинків.

Після Хресної дороги відбулася інсценізація зустрічі загиблої у ДТП матері з її абортованою дитиною. В інсценізованому діалозі мама-вбивця довідалась про долю своєї ненародженої дитини і відчула жаль за свій вчинок, просячи у дитини пробачення за позбавлення її дальшого життя.

Присутні в храмі вірні  були глибоко вражені, бо тексти розважань для них були як своєрідні проповіді і заклик до молитви за покаяння тих, які чинили і мають намір вчинити аборт.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.