У смт Розділ молитовно відсвяткували 125-ліття храму

8 липня 2018 року, парафіяни храму Успення Пресвятої Богородиці смт Розділ Миколаївського району молитовно відсвяткували ювілей 125-ліття своєї церкви. З цієї нагоди з пастирським візитом на парафію завітав єпископ-помічник Стрийської єпархії Преосвященний владика Богдан (Манишин), який очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Перед храмом єпископа процесійно зустріли парафіяни спільно з парохом о. Миколою Кожухом, діти привітали владику віршами, після чого розпочалося святкове богослужіння.

В часі богослужіння, владика Богдан звернувся до присутніх зі словом проповіді, у якій розважав над євангельським уривком неділі – уздоровленням Ісусом розслабленого. В контексті ювілею храму єпископ наголосив, що люди, які будували храм, а в ті часи це було надзвичайно важко, думали про своїх нащадків, є для всіх нас прикладом віри і вірності Богові: “Так як євангельський розслаблений був уздоровлений завдяки вірі своїх товаришів, які його принесли до Ісуса, так завдяки великій вірі наших предків, які збудували цей храм, ми маємо можливість стояти перед Христом”.

На завершення Літургії, владика Богдан привітав усіх парафіян з ювілеєм храму, висловив подяку за жертвенність та вірогідне свідчення християнської любові на славу Божу, добро парафіяльної спільноти та цілої Христової Церкви. У свою чергу, о. Микола Кожух від імені парафіян подякував владиці Богдану за візит, спільну молитву та глибокі слова духовного повчання. Після цього єпископ вручив подячні грамоти жертводавцям і парафіянам храму. А насамкінець відбулося водосвяття і процесійний обхід навколо церкви.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.