У смт Журавно триває духовно-спортивний табір «Свіча-Спорт-9»

DSC_1606В смт Журавно триває духовно-спортивний табір «Свіча-Спорт-9». З 20 по 27 червня 2015 року відбувався заїзд для дітей віком 13-16 років. У ньому взяли участь діти з м. Новий Розділ, с. Кавське і м. Жидачів. Організаторами табору є о. Олег Кобель, який очолює Відділ душпастирства спорту УГКЦ і о. Роман Штігер, сотрудник парафії св. Володимира і Ольги м. Новий Розділ.

Як і на попередніх двох заїздах, окрім духовної програми табору, велике значення надавалося спортивним тренуванням з футболу, волейболу, бігу. Аніматори, які працюють з дітьми стали їм справжніми друзями. Чимало з тих, хто побував на такому таборі, приїжджають сюди ще раз і це протягом одного літа. Кілька учасників за це літо побували двічі і тричі, а один учасник аж 4 рази. 

Відразу після закінчення цього заїзду, 27-го липня розпочався п’ятий заїзд духовно-спортивного табору «Свіча-Спорт-9». Його учасниками є менші діти віком 8-12 років з м. Новий Розділ, с. Кавське, смт Журавно, м. Стрия та ін. Тут вперше в ролі аніматорів себе спробують 4 нових аніматорів із с. Любинці, які кілька років самі були таборовиками.

 

Табір триватиме до 4 серпня. А вже 5-го серпня тут розпочнеться англомовний табір “CANDLE” ( Camping and necessary desire to learnn English) Вік 12-15 років.  Бажаючі записатися на нього можуть це зробити за тел.0972243445