У смт Журавно триває християнський англомовний табір «Свіча-Candle»

У смт Журавно триває духовно-англомовний табір «Свіча-Candle». Він розпочався 2 серпня і триватиме 7 днів. Для участі на таборі зголосилося понад 40 учасників з кількох парафій Стрийської єпархії, а саме м. Новий Розділ, м. Стрий, с. Суховоля, смт Журавно, с. Дуліби, с. Кавське, с. Березина та ін. Це третій поспіль англомовний табір, який організовується в Журавно і є частиною проекту, який був підтриманий фондом «Ginger» у співпраці з парафією прп. Параскеви с. Кавське в особі адміністратора парафії о. Олега Кобеля. Метою проекту є залучення парафіяльної молоді віком 12-15 років, зокрема дітей сиріт для вивчення англійської мови і заняття спортом на двох таборах: англомовного та спортивного напрямків. Аніматорами на таборах є молодь парафії прп. Параскеви с. Кавське, семінаристи і студенти.

Програма англомовного табору включає в себе, духовну складову (Божественна Літургія, спільна молитва), вивчення англійської (лекції, вільне спілкування) та розваги (спорт, постановка вистав, написання пісень тощо) Кожен день відрізняється від іншого тематично. Так, на таборі був день тварин, день професій, екологічний день, романтичний день та ін. Згідно цих тем голосилася проповідь на Літургії, проходили гутірки, ігри і ставилися вистави на ватрі. Хотілося б відзначити активність учасників табору і самовіддачу членів управи, які намагаються зробити день цікавим та корисним.

Наступним табором, що розпочинається відразу після «Свіча-Candle» буде «Свіча-Спорт» для молоді віком 12-15 років, а відтак ще один такий табір для дітей віком 9-12 років. Парафія прп. Параскеви висловлює щиру подяку фонду «Ginger» та Львівській Освітній Фундації за підтримку нашого проекту, завдяки якому більше сотні дітей та молоді матимуть цікавий та корисний відпочинок.

 

Повідомив о. Олег Кобель

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.