У Стрийській єпархії проведуть курс ближчого приготування до життя у подружжі серед шкільної молоді

4 жовтня 2018 року у приміщенні єпархіального управління відбулася робоча зустріч по плануванні курсу ближчого приготування до подружжя серед шкільної молоді десяти міст Львівської області, які покриває Стрийська єпархія. В ході зустрічі, найперше, обговорили важливість комплексного підходу до організації приготування до подружжя. Зокрема мова йшла про потребу здійснювати дане завдання у три етапи: віддалене, ближче і безпосереднє.

«Сьогодні, зазвичай, коли говориться про приготування до шлюбу, то чомусь все зводиться лише третього етапу такого приготування, тобто до курсу безпосереднього приготування до прийняття Таїнства подружжя. Нажаль, такий підхід є фрагментарним і неефективним, оскільки, не враховує важливості двох попередніх фаз, що в кінцевому результаті веде до зниження якості усього процесу приготування», – зазначив о. Тарас Бабій, ректор Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни.  «Зважаючи на непрості виклики, перед якими опинилася сьогодні українська сім’я, ми повинні більш ретельніше підійти до питання якості приготування молодих людей до життя у подружжі. Головно, потрібно вивести на належний рівень принаймні етап ближчого приготування, який охоплює шкільну та студентську молодь», – продовжив ієрей.

Наступним кроком, учасники проаналізували зміст і форму таких зустрічей. Відтак, обговорили початковий етап цього проекту, який передбачає відвідини 9, 10 та 11 класів у 34 міських школах, що в сукупності складає близько 3500 учнів. В часі зустрічей заплановане рівно ж анкетування молоді, з метою визначення наступних кроків щодо подальшого розвитку даного проекту.

Проект здійснюватиметься з ініціативи Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни та Комісії виховання та освіти Стрийської єпархії УГКЦ.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.