У Стрийській єпархії розпочалася реалізація програми розвитку соціального служіння на парафіях

9 лютого 2018 року, в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Стрілків на Стрийщині відбулася перша у Стрийській єпархії зустріч в рамках програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні», яку реалізовує МБФ «Карітас України» за підтримки Відділу соціального служіння Патріаршої курії УГКЦ через єпархіальні Карітаси. Основною метою програми є посилення активності парафій УГКЦ у сфері соціального служіння. Метою даного проекту є заохочення вірних брати активну участь у різних доброчинних і волонтерських заходах, щоб будь-яка добра ініціатива ставала конкретною відповіддю на потреби ближніх.

Відповідальний за соціальне служіння у Стрийській єпархії, директор БФ «Карітас Стрийської єпархії» о. Тарас Ляшок звернувся до присутніх у храмі зі вступним словом та презентував у парафії посібник «Любов’ю служіть один одному», в якому подано методологічні вказівки щодо організації розвитку соціального служіння в парафіяльній спільноті. Про богословські та практичні аспекти соціального служіння парафіянам розповів о. Олексій Федорович, наголосивши на тому, що дияконія (служіння) є невід’ємною складовою життя Церкви.
Після цього присутні переглянули відеоролик про соціальне служіння на парафії св. Миколая на Аскольдовій Могилі у м. Києві. На завершення адміністратор парафії о. Зиновій Микласевич подякував гостям за візит та зазначив, що спільно з парафіянами буде визначено можливі напрямки соціального служіння та аналіз потреб у парафії, результати якого будуть обговорені під час наступної зустрічі.
Довідка: У 2018 році розпочалася реалізація трирічної програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні». За результатами анкетування усіх парафій єпархії, з благословення Преосвященного Владики Тараса (Сеньківа), єпарха Стрийського було обрано одинадцять парафій, з якими впродовж 2018 року буде проводитися співпраця у вигляді інформаційних зустрічей, тренінгів для представників парафій, а також допомога у пасторальному плануванні, проведенні благодійних та інших заходів, які спрямовані на підвищення рівня спроможності парафіяльної громади в соціальному служінні.
Прес-служба Стрийської єпархії
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.