У Стрийській єпархії створено 300-ту спільноту «Матері в молитві»

15 липня 2018 року, в парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Слобідка на Стрийщині створено спільноту «Матері в молитві». Ця спільнота стала 300-ю парафіяльною спільнотою у Стрийській єпархії. З цієї нагоди до храму на недільне богослужіння, яке очолив адміністратор парафії о. Володимир Гатайло, завітала координатор спільноти «Матері в молитві» Стрийської єпархії п. Анна Форостина, яка розповіла про особливості спільноти, історію створення першої спільноти «Матері в молитві», про силу молитви матері, а також свідчення матерів, чиї прохання Господь вислухав.

Координаторка заохотила матерів цієї парафії створити молитовну спільноту, а о. Володимир уділив усім благословення та побажав щирої молитви та віри у те, що Господь неодмінно вислухає усі прохання, що їх матері зносять до нашого Небесного Отця! Так, уперше матері с. Слобідка з’єдналися у спільній молитві за дітей, рідних та близьких і за мир в Україні.

Присутні подякували пані Анні за можливість долучитися до такого молитовного руху.

Довідка:

Рух «Матері в молитві» засновано в 1995 році в Англії. В Україні першу спільноту засновано в 2000 році. Спільноти «Матері в молитві» існують в усіх єпархіях і екзархатах УГКЦ, проводиться велика подвижницька робота із залученням до спільнот дедалі більшої кількості жінок, особливо молодих матерів.

У Стрийській єпархії першу спільноту «Матері в молитві» засновано 7 березня 2004 року при Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий. Сьогодні у Стрийській єпархії діють 300 спільнот руху «Матері в молитві». На даний час спільнотами опікуються духівник руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії о. Мирон Гринишин та регіональний координатор п. Анна Форостина.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.