У Стрийській єпархії відбувся англомовний духовно-вишкільний табір «Candle»

UCaslaa6J-E12 серпня 2015 року завершився англомовний духовно-вишкільний табір у Стрийській єпархії, який тривав рівно тиждень. Він відбувався в смт Журавно і називався «Candle» ( Camping and necessary desire to learnn English) . Організатором цього табору була Комісія «Справедливість і мир» Стрийської єпархії за сприяння БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ».

Серед майже 50-ти учасників табору була не лише молодь із Стрийської єпархії, а також молоді люди з інших єпархій УГКЦ, які мали бажання вдосконалити свої знання англійської мови, познайомитися з новими друзями і просто цікаво провести час.

Керуючим табору був семінарист Львівської духовної семінарії Святого Духа бр. Андрій Марій, а писарем та відповідальною за програму табору Галина Васильців – студентка-філолог та аніматор із с. Кавське. Їм допомагали ще 7 інших аніматорів зі Львова, Тернополя, Стрия. Духівником табору був о. Олег Кобель.

Велике значення окрім вивчення англійської, мало і духовне наповнення на таборі: спільна Літургія, вивчення молитов та духовних пісень та ін. Погода сприяла купанню в річці Свіча практичного кожного дня. Не можна оминути і занять спортом, теренівок, стрільби з пневматичної гвинтівки, вивчення бансів, приготування сценок та написання пісень. Завдяки відданій та сумлінній праці аніматорів та виховників, діти та молодь стали однією дружною родиною. Отримані учасниками в подарунок таборові футболки із логотипом «Candle» ще не один рік нагадуватимуть про чудовий час разом і надихатимуть приїхати сюди ще раз.

Додамо, що це був уже сьомий таборовий заїзд  в смт Журавно за це літо. А вже 14 серпня розпочнеться довгоочікуваний духовно-вишкільний табір «Справжня любов чекає». На нього ще можуть зголоситися усі бажаючі.

Повідомив о. Олег Кобель,
голова комісії «Справедливість і мир» Стрийської єпархії