У Стрию молитовно вшанували святого апостола Якова, покровителя Стрийської єпархії

6 листопада 2017 року, в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Стрию, відбулися урочистості з нагоди вшанування святого апостола Якова, брата Господнього, покровителя Стрийської єпархії. З цієї нагоди, Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний владика Тарас (Сеньків), єпарх Стрийський, якому співслужили Преосвященний владика Кен (Новаківський), Єпарх Нью-Вестмінстерський з Канади, владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник та численні представники духовенства, котрі прибули на святкування дня єпархії з шістнадцяти деканатів. Чудовим співом Божественну Літургію прикрасили семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа.

В часі Літургії, владика Тарас звернувся до присутніх у храмі священиків і мирян з літургійною проповіддю, у якій на прикладі життя святого апостола Якова, брата Господнього, дав настанови щодо душпастирського служіння, праведності і ролі та вартості парафії у проповідуванні Божого Слова.

Після завершення богослужіння, владика Тарас привітав присутніх та всю спільноту Стрийської єпархії, висловив слова вдячності за віддане служіння Богові та Церкві та побажав відваги віри у поширенні Христового Євангелія.

Після цього, окремих священнослужителів Стрийської єпархії було відзначено церковними нагородами. Нагрудними хрестами з прикрасами нагороджено о. Ростислава Височана, Голову комісії душпастирства силових структур, о. Олександра Ройка, військового капелана, Голову молодіжної комісії та о. Тараса Сидора, Голову єпархіальної комісії “За тверезість життя”. Протоієрейськими хрестами нагороджено о. Тараса Костика, Голову комісії родини, о. Ігора Головчака, голову комісії у справах євангелізації, о. Зоряна Березу керівника єпархіальної прес-служби та о. Ярослава Кондратика. Подячними грамотами за сумлінну працю було нагороджено працівників єпархіального управління Лідію Лушпак, Ольгу Костик, Богдану Яцик, директора Єпархіального Центру розвитку дітей і молоді ім. св. Папи Івана Павла ІІ – Оксану Ждан, а також представників Клубу католицької інтелігенції Стрийщини -Ярополка Сявавка та Любов Супрун.

А насамкінець, єпископи та всі присутні спільно заспівали духовний гімн «Боже великий, єдиний» за мир в Україні.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.