У Стрию освятили наріжний камінь каплиці пам’яті українським воїнам, загиблим в Афганістані та на Сході України

IMG_0063_130 серпня 2016 року, в місті Стрию, відбулось освячення наріжного каменя каплиці Стрітення Господнього, яку буде зведено в пам’ять українським воїнам, загиблим під час війни в Афганістані та військовослужбовцям, які віддали своє життя, захищаючи Батьківщину на Сході України. Спільна ініціатива зведення каплички належить єпархіальному управлінню Стрийської єпархії, Стрийській спілці ветеранів Афганістану та спілці учасників АТО Стрийщини. Чин освячення, у присутності священнослужителів міста, ветеранів Афганістану, воїнів АТО та їхніх родин, звершили Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас (Сеньків) та єпископ-помічник Преосвященний владика Богдан (Манишин).

Освятивши наріжний камінь, Архиєреї заклали капсули з фундаційними грамотами у стіни, після чого до присутніх звернувся владика Богдан. “Сьогодні ми заклали камінь під будову святині, яку буде споруджено в пам’ять тих, до кого торкнулася війна і хто пройшов через неї. І ця святиня хай для нас стане знаком того, що Бог є не тільки там, де нам добре, але там, де ми в особливий спосіб відчуваємо Його присутність – там, де є кров, піт і страждання. Нехай ця каплиця буде великою подякою Богові за всіх тих, хто віддав за нас своє життя, а також за врятовані життя, і нехай дасть нам велике бажання віри, яка буде висушувати сльози, давати сили до життя і всіх нас буде вчити любити”, – наголосив єпископ.

А насамкінець, єпископи та всі присутні, спільно заспівали гімн-молитву «Боже великий, єдиний», благаючи у Господа миру в Україні та єдності в нашому народі.

Прес-служба Стрийської єпархії