У Стрию представники єпархіальних комісій та відділів ділилися досвідом з колегами з Львівської архиєпархії

23 лютого 2017 року, в м. Стрию відбулася зустріч голів єпархіальних комісій та відділів Стрийської єпархії з головами комісій, референтур та представниками Пасторального Відділу Львівської архиєпархії, Карітасу-Львів та БО “Фундація Духовного Відродження”, які завітали до Стрия на чолі з синкелом Львівської Архиєпархії у справах мирян  о. Павлом Цьвоком. Головною метою цієї зустрічі був обмін корисним досвідом служіння в Церкві та новими напрацюваннями з ціллю більш плідної праці єпархіальних структур.

В приміщенні єпархіального управління учасники зустрічі мали нагоду поспілкуватися з Преосвященним владикою Тарасом (Сеньківим), Єпархом Стрийським, який закликав до подальшої активної співпраці, виокремивши основні напрямки розвитку єпархії – це формація духовенства, душпастирська опіка родин та активна праця на парафіях. На завершення зустрічі, гості зі Львова подарували єпископові копію Львівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці. Після цього відбулися робочі зустрічі в групах.

Після обіду, всі учасники відвідали Єпархіальний Центр розвитку дітей і молоді ім. святого Папи Івана Павла ІІ, а також катедральний храм Стрийської єпархії, де спільно помолилися перед Ліською чудотворною іконою Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.