У Стрию прощалися із загиблим у зоні АТО воїном Василем Лаврусем

26 червня 2017 року, в м. Стрию молитовно прощались з полеглим воїном Василем Лаврусем, 29-річним військовослужбовцем 8-го окремого полку спецпризначення Збройних Сил України, який загинув 24 червня у зоні АТО на Сході України. Чин похорону, який розпочався у храмі Всіх святих українського народу, у співслужінні численних священнослужителів, очолив канцлер Стрийської єпархії о. Володимир Ждан. Вшанувати пам’ять та провести в останню путь полеглого бійця прийшли численні стрияни, рідні, друзі, знайомі. На похороні були присутні бойові побратими загиблого, а також представники влади, громадські активісти, волонтери, молодь та небайдужі до чужого горя люди.

Звертаючись в часі похорону з духовним словом, отець Володимир сказав: “Загиблий воїн Василь сьогодні споглядає на нас, він сьогодні чує голос Божий. І ми, молячись за упокій його душі просімо, щоб Господь прийняв жертву його життя і дарував те, що йому приготовлено – місце вічного спочинку, де немає ні болю, ні печалі, ні зітхання, але життя безконечне – життя разом із Богом”. Також, священик склав щирі слова співчуття, подяки і підтримки матері, дружині і родичам загиблого.

Під звучання траурних мелодій у виконанні військового духового оркестру Львівської академії сухопутних військ, похоронна процесія пройшла вулицями Стрия. Бойові побратими віднесли домовину з тілом воїна Василя, вкриту синьо-жовтим стягом на стрийське міське кладовище, де завершився чин похорону. На кладовищі, під спів Державного Гімну України та залпові постріли з автоматів, тіло полеглого воїна Василя опустили в могилу. Герої не вмирають! Вічная пам’ять Герою!

Прес-служба Стрийської єпархії

 

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.