Відбувся VІ єпархіальний турнір з міні-футболу серед священнослужителів Стрийської єпархії

img_821212 вересня 2016 року, в Стрию відбувся традиційний футбольний турнір між священнослужителями Стрийської єпархії з нагоди святкування Дня Бога Творця. Турнір організувало Бюро екології Стрийської єпархії для пропагування християнського ставлення до довкілля і здорового способу життя. В турнірі взяли участь понад 30 священиків та дияконів з п’яти районів єпархії.

Перед початком футбольного турніру його учасники, у Катедральному храмі, молилися молебень до Пресвятої Богородиці, у стіп Ліської чудотворної ікони.

Після закінчення богослужіння, о 12:00, змагання розпочалися спільною молитвою. Турнір, який проходив на майданчику Стрийського аграрного коледжу, відбувався за круговою схемою: усі команди-учасниці зіграли між собою по одній грі, тривалість якої – 2 тайми по 10 хвилин. У кожній команді грало по 6 учасників, а змагання обслуговували кваліфіковані арбітри.

За підсумками змагань, переможцями турніру стала команда Перемишлянського району. Решта команд розташувалися таким чином: ІІ місце – Городоцький, ІІІ місце – Стрийський і IV місце – Жидачівський район.

На завершення, відбулася церемонія нагородження. Команди призери були нагороджені пам’ятними кубками, які під спільні оплески усіх команд учасниць вручив о. Олег Кобель, референт Бюро з питань екології Стрийської єпархії, який ще раз привітав переможців і подякував усім священикам, які прибули до Стрия та взяли участь у турнірі.

Насамкінець, усі учасники змагань, спільно помолились і подякували Богові Творцеві за вдало проведений день.

Прес-служба Стрийської єпархії