У Стрию відбулася зустріч голів деканальних катехитичних осередків Стрийської єпархії

IMG_949716 грудня 2015 року, в приміщенні єпархіального управління відбулися збори катехитичної комісії Стрийської єпархії. Учасники зборів – голови деканальних катехитичних осередків з 16-ти деканатів єпархії.

Після спільної молитви, присутніх привітав отець Андрій Бінас, Голова катехитичної комісії Стрийської єпархії та представив рішення XIX засідання катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ від 3 грудня 2015 року, а також наголосив, що основною темою зборів є формація та вишкіл катехитів.

Голови деканальних катехитичних осередків представили статистичні дані по деканатах щодо кількості катехитів та їхньої катехитичної освіти. Також, присутні мали змогу поділитись інформацією щодо катехизації як у великих містах так і у малих селах, успішного подолання перешкод, які виникають під час організації та для ефективного функціонування парафіяльних катехитичних шкіл.

Після цього с. Людмила Панасюк (СНДМ), Голова комісії у справах освіти і виховання, ознайомила присутніх із запланованими заходами, зокрема, великопосними реколекціями для освітян, прощею католицьких шкіл до Унева, реколекціями для священичих родин та для дружин священиків.

Також, учасників зборів поінформовано про заплановані на наступний рік Патріаршою Катехитичною комісією та Катехитичною комісією КГВА заходи, а зокрема: семінар про Боже милосердя у м. Львові, з’їзд катехитів у Києві, навчальний семінар для голів та секретарів катехитичних комісій, директорів катехитичних центрів УГКЦ в Україні у Зарваниці.

У зв`язку із труднощами, які виникають при плануванні тематики занять, на прохання учасників наступні збори вирішили присвятити катехичній програмі та матеріалам, розробленим Катехитичною комісією КГВА, що є необхідні для катехизації у парафіяльних катехититичних школах.

 

Повідомив о. Андрій Бінас,
Голова катехитичної комісії Стрийської єпархії