У Стрию відбулися молодіжні нічні чування

wVUO6YMqRCQ11 червня 2016 року, в храмі  Всіх Святих Українського Народу, що в м. Стрию відбулися молодіжні чування, які організувала та провела стрийська організація «Українська молодь – Христові». Молодь мала нагоду роздумувати над біблійними атрибутами Бога, розумінням вічності у контексті існування Христа стосовно земного життя людини. Особливу атмосферу створила молитва «Taize» мовою оригіналу під супровід гітари.

Глибокодуховною та цікавою була наука отця Андрія Ремеза, у якій проповідник звернув увагу на необхідність відкритості серця людини на дію Бога. Ці чування завершились Божественною Літургією, яку очолив о. Олександр Ройко, духівник організації УМХ.

На чуваннях молоді люди змогли ближче познайомитись під час чаювання, а також трошки повеселитись під час бансів. Та особливою нагодою стала праця у групах, де кожен учасник чувань ділився особистим досвідом участі Бога у його житті.

Організатори чувань висловлюють щиру вдячність та складають подяку всім, хто долучився своєю присутністю до проведення цих чувань.