У Сулятичах на Жидачівщині прощалися з загиблим воїном АТО

29 січня 2016 року, в день святого первомученика і архидиякона Стефана, в с. Сулятичі Жидачівського району прощалися із бійцем АТО Валерієм Сисоєвим, 1968 року народження, котрий загинув від кулі снайпера 2 січня 2016 року на Донеччині, поблизу м. Волновахи.

Поховання бійця АТО очолив декан Журавнівського деканату Роман Гринишин у співслужінні з священиками деканату.  На похороні був присутній Голова комісії душпастирства силових структур Стрийської єпархії о. Ростислав Височан, який висловив співчуття сімї загиблого.

Валерій Сисоєв проживав на Дрогобиччині, згодом на Харківщині, звідки був мобілізований. Його батьки – Дарія та Олександр Сисоєви вирішили поховати сина у с. Сулятичі на Жидачівщині, де вони зараз проживають.

«Протягом багатьох років Гімн України був гімном свободи для українського народу, був надійним та вірним провідником на нелегких шляхах визвольної боротьби. Сьогодні ж державний гімн закликає українців присягнути найціннішим що має людина: “Душу й тіло ми положим за нашу свободу, і покажем, що ми, браття, козацького роду”. І цю присягу не лише склав полеглий воїн Валерій, але й у часі найбільшої необхідності для своєї Батьківщини її виконав. Маємо не забути про високу жертовність загиблого у боротьбі за волю і незалежність України. Духовна енергія, піднесеність гімну “Ще не вмерла Україна” залишаються живлющим джерелом для кожного українця», – сказав у прощальному слові адміністратор парафії с. Сулятичі о. Іван Радевич.

Із Валерієм Сисоєвим прощалися його бойові побратими та воїни почесної варти. Завершився похорон бійця АТО почесною сальвою.

Повідомив о. Іван Радевич