«У Таїнстві Миропомазання ми дістали ласку Духа Святого і стали воїнами Христовими», – Владика Богдан Манишин в день Зіслання Святого Духа

01b_pyatydesyatnycya31 травня 2015 року, у свято Зіслання Святого Духа, у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий, відбулася Божественна Літургія, яку служив Преосвященний Владика Богдан Манишин, Єпископ-помічник Стрийської єпархії УКГЦ. Під час Богослужіння Архиєрей уділив священичі свячення диякону Ігору Кубльовському, випускнику Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. Рукопокладання о. Ігора відбулося згідно церковних приписів на Літургії після Великого Входу.

Рукоположений став на обидва коліна перед престолом і після цього владика прочитав таїнозвершувальну молитву та одягнув ново ієрея у священичі ризи: стихар, епітрахиль, пояс, нарукавники та фелон. Після цього о. Ігор став до престолу і далі з усіма священиками співслужив Божественну Літургію.

У своєму пастирському слові Єпископ розважав над святом Зіслання Святого Духа та відзначив роль Третьої Особи Божої в спасінні людини, зокрема зазначивши: «У Таїнстві Миропомазання ми дістали ласку Духа Святого і стали воїнами Христовими. І діяння Духа Святого, Який нас ставить на всяку правду, дає таланти, вчить терпіти та навчає нас розсудливості. Він завжди готовий у кожній ситуації наповнити нас спокоєм, миром, розсудливістю і після тих випробувань, які нам доведеться пережити, ми станемо сильніші, мужніші, мудріші і дасть Бог добріші».

Після завершення Богослужіння Архиєрей привітав нововисвяченого ієрея Ігора Кубльовського з отриманням священичих свячень. Владика Богдан побажав о. Ігору ревно служити у Христовому Винограднику та подякував батькам духовним наставникам ново поставленого ієрея, які супроводжували його на шляху священичого служіння.

В свою чергу, нововисвячений священик склав подяку Владиці за поставлення у священство і запевнив про сумлінну працю у Христовому Винограднику.

Довідка:

Отець Ігор Кубльовський народився 12 березня 1984 року у с. Грімне Городоцького району. У 2002 році після закінчення школи, вступив до дяківського училища при Львівській Духовній Семінарії Святого Духа. Протягом 2003-2009 років здобув богословську освіту та священичу формацію у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа. Нижчі та під дияконські свячення отримав з рук Преосвященного Владики Богдана Манишина, Єпископа-помічника Стрийської єпархії УГКЦ, 28 листопада 2014 року, а дияконські – 30 листопада 2014 року.

Прес-служба Стрийської єпархії