У «Центрі для дітей та сімей» Карітасу Стрийської єпархії провели святкування з нагоди Дня захисту дітей

В перший день літа міжнародна спільнота відзначає День захисту дітей. Свято котре закликає прислухатися до потреб дітей, максимально сприяти їхньому всебічному розвиткові, дарувати яскраві емоції, радість та незабутні враження. Наш святий обов’язок зробити дітей щасливими, адже на дітей ми покладаємо великі сподівання, прагнемо щоб вони росли здоровими та освіченими. З цієї нагоди працівники разом із волонтерами та користувачі «Центру для дітей та сімей», організували масштабний захід для дітлахів нашого міста та околиці.

Для головних героїв свята було влаштовано чимало різноманітних активностей та секторів в яких діти могли проявити свої творчі здібності, відчути себе у ролі мультгероїв, також скориставшись послугами волонтерів мали нагоду заплести зачіски, зробити манікюр або ж нанести аквагрим. Малювання фарбами, орігамі, малюнок на асфальті, мильні бульбашки, хімічні досліди – заняття на будь-який смак. Особливо позитивні емоції дітвора отримала від створення малюнку за допомогою пісочної анімації. Для всіх охочих надавались послуги у психологічна порадні, а ярмарка смаколиків пригощала вишуканими десертами та напоями.
Усі святкування супроводжувалися цікавими творчими виступами, у яких зокрема взяли участь маленькі вихованці студії музичного розвитку «Гумель Kids» демонстрували свої таланти, а співоча молодь із Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету та ВХПУ №16 розважали піснями. Дали всім дригу банси під проводом молодіжної християнської спільноти «Я вибираю рай» храму Благовіщення ПДМ, які зібрали численну аудиторію. Наприкінці заходу дітлахи змагались у спортивних естафетах, а переможці отримали записники-сувеніри на згадку.
Висловлюємо щиру подяку всім друзям та волонтерам Карітасу, -спільно з Вами нам вдалось влаштувати дітям казку.
Повідомив Андрій Кільган
соц. педагог Карітасу Стрийської єпархії УГКЦ
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.