У Великому Любіні на Львівщині відбувся екуменічний Різдвяний фестиваль

2IMG_35585 січня 2015 року в Церкві Святого Миколая у Великому Любіні, що на Львівщині, пройшов Фестиваль колядок «Бог предвічний народився», організований ГО «Один одному» за сприяння греко-католицької парафії селища – повідомили організатори Фестивалю.

Відкриваючи фестиваль, настоятель парафії о. Богдан Тишкун наголосив на важливості, особливо в цей важкий час, колядування: «Хто співає – двічі молиться, хто колядує – молиться тричі».

Чудовим співом колядок та щедрівок фестиваль відкрив дитячий хор парафії, який є одним із небагатьох дитячих церковних колективів на Львівщині. На фестивалі виступив також  і хор Церкви святих апостолів Петра й Павла УГКЦ м. Комарно. Попри те, що колектив співає лише від 2013 року, а його учасниками є співаки-аматори, звучить він професійно. Особливо зворушливо комарняни заспівали «Щедрик» в обробці М. Леонтовича, завдяки якому нашу українську щедрівку співають найславніші хорові колективи різними мовами по цілому світі.

Чоловічий ансамбль Церкви Преображення Господнього Євангельських християн баптистів Львова виконав поряд із народними колядками, славнозвісну «Тиху ніч» Ф. Ґрубера. Участь колективу в цьому фестивалі ще раз довела екуменічність свята Різдва ГНІХ.

Високомистецьким співом увінчала захід Народна хорова капела «Галичани» парафії Святого великомученмика Димитрія с. Оброшино, яка працює вже понад чверть століття і здобула багато високих нагород у різних хорових конкурсах і фестивалях. Разом із досконалими різдвяними творами місцевих авторів, капела виконала складні «Ірмоси на Різдво» (вибрані) А.Веделя.

Разом з учасниками у теплій родинній атмосфері гучно колядували місцеві мешканці з усіх тутешніх церков: греко-католики, православні, римо-католики. Організатори сподіваються, що фестиваль у Великому Любіні стане традиційним.

Повідомила Людмила Бублик