У Волі Довголуцькій на Стрийщині проведено спортивні змагання серед парафіяльних команд

IMG_20150816_18244716 серпня 2015 року, в с. Воля Довголуцька Стрийського району, відбулися спортивні змагання між парафіяльними командами під назвою «Здоровий християнин». Ініціаторами проведення цих змагань був адміністратор парафії с. Воля Довголуцька і Довголука о. Микола Стручинський та місцева молодь. У змаганнях взяли участь парафіяльні команди сіл Довголука, Воля Довголуцька та Кавсько.  Подивитися на змагання прийшло чимало мешканців села. Даний захід відбувся в рамках проекту, який підтримала Львівська освітня фундація.

Метою змагань було заохотити молодь села до ведення здорового способу життя та свого фізичного розвитку. Окрім того, організатори, в такий спосіб хочуть заохотити молодих людей до живого спілкування, реалізовуючи також і інші ініціативи з розвитку села та громади.

Слід зазначити, що під час підготовки до змагань молодь самостійно облаштувала міні-футбольний майданчик, волейбольний майданчик, виготовили та встановили бруси і турнік.

Змагання відбувалися з таких видів спорту, як футбол, волейбол, підтягування на перекладині, жим штанги лежачи та піднімання гирі. Від самого початку лідерство захопила команда парафії прп. Параскеви с. Кавське. В нелегкій боротьбі вона і стала переможцем цих змагань.

Повідомив о. Микола Стручинський