У Жидачеві діти зі Стрийської єпархії зіграли у «Брейн-ринг»

12091290_915273285224935_2372533547137619055_o17 жовтня 2015 року, в м. Жидачів проведено єпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри «Брейн-ринг», присвяченої 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Організатором заходу була катехитична комісія Стрийської єпархії. Участь у грі взяли близько 100 дітей шкільного віку з парафіяльних катехитичних шкіл Стрийської єпархії. Цьогоріч, метою організаторів було зацікавити дітей та молодь до поглибленого вивчення життя та діяльності митрополита Андрея Шептицького.

Змагання проходили у двох вікових категоріях: молодша (10-13 років) та старша (14-17 років). Перед початком гри, учасників привітали голова Катехитичної комісії о. Андрій Бінас та протопресвітер Жидачівського деканату о. Василь Юрів, які побажали дітям успіхів і розпочали «Брейн-ринг» спільною молитвою. Тематика гри базувалася на книзі про митрополита Андрея Шептицького «Наш найдорожчий таточко. Дітям про митрополита Андрея Шептицького».

Гру «Брейн-ринг» оцінювало компетентне журі, у склад якого входили: о. Андрій Бінас, о. Роман Штігер, голова Новороздільського Катехитичного осередку; о. Олександр Варцаба, голова Журавнівського Катехитичного осередку та о. Петро Сочинський, голова Миколаївського Катехитичного осередку.

Перемогу у молодшій віковій категорії здобула команда учасників з Дашавського деканату, у старшій – команда учасників з Жидачівського деканату. Учасники гри отримали пам`ятні грамоти, а переможці – кубки та медалі. Завершилися змагання нагородженнями переможців та спільною фотографією.