Учні катехитичної школи святого Володимира Великого з Нового Роздолу підкорили гору Говерлу

«З Говерли – до Бога ближче», – саме під таким девізом відбулося сходження учнів катехитичної школи святого Володимира Великого м. Новий Розділ на найвищу гору українських Карпат – Говерлу. Дана подія відбулася 29 травня 2018 року та була символічним завершенням навчального року. Ще до початку організації сходження у багатьох були сумніви, чи зможуть діти зійти на гору, чи можливо потрібно обрати нижчу вершину. Проте з Божою допомогою, підтримкою дорослих, та максимальному зосередженню зусиль, на гору зійшли усі.

Бог сприяв сонячною погодою, хоча на високогір’ї ще стоїть сніг і було досить вітряно. Але коли 2061 м. над рівнем моря були підкорені, і перед підкорювачами відкрились надзвичайні краєвиди , усі зрозуміли: витрачені зусилля були не марними. Бог ще раз подарував можливість переконатися у тому, що усі Його творіння вражають красою.

Дана подорож була не лише відпочинком, але виявилась продовженням виховного процесу: молитви і прослави Бога Творця; любові до України та краси її природи; усвідомлення природного багатства, яке дав нам Бог, і важливості бережливого ставлення до нього; виховання командного духу та подавання руки підтримки у важких ситуаціях.

Дякуємо Богові за ще один навчальний рік та за можливість бути до Бога близько!

о. Роман Штігер
Директор Катехитичної Школи Св. Володимира Великого
парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.