УМХ провела «Канікули з Богом» у Новому Роздолі

5z2P6s4goTAЗ 22 по 25 червня 2015 року, організація «Українська молодь – Христові» проводила 4-денний табір «Веселі канікули з Богом» у двох парафіях м. Нового Роздолу (Покрова Пресвятої Богородиці та Різдва Пресвятої Богородиці). За цей короткий час діти мали змогу провести його з користю для себе, знайти нових друзів та перш за все – побути з Богом.

Початок табору відбувся традиційно з молитви. Далі діти весело проводили час за активними іграми та роботою в команді. Опісля був обід та продовження веселощів. Найбільше запам’яталися такі ігри як: «Бомба», «Жмурки», «Дракон», «Летіли дракончики» та «Ліліпут».

Другий день був не менш захоплюючим. Ранок зустріли бансами. Було дійсно весело танцювати усім разом під ритм «Чоколате» та «Сонце нам сяє». Далі, дітлахи писали листи та малювали малюнки нашим воїнам в АТО. Ми сподіваємося що вони прибудуть до своїх адресантів, та додадуть їм наснаги.

Новинкою для дітей стала захоплююча гра «terra nova», де маленькі учасники працювали в команді та виконували різноманітні завдання (плели віночки, розгадували загадки та ребуси, набирали воду без підручних засобів, складали пазли). Перемогла тут звичайно ж, дружба, яка стала просто незамінною річчю на таборі.

Мої враження в якості аніматора просто зашкалюють. Було дійсно круто, жваво та емоційно. Діти були активними та зацікавленими, поряд з ними і самому хочеться знову відчути себе дитиною.

Та основна з причин чому було так весело – це тому що усі ми були із Богом. Чекаю із нетерпінням продовження цих канікул.

 

Аліна Корецька,
УМХ Новий Розділ